Lista produktów producenta: Wyganowscy Fine Jewellery

Oryginalna biżuteria Wyganowscy dedykowana jest nowoczesnym kobietom, ceniącym klasykę i elegancki styl, ale także oryginalne i ponadczasowe wzory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacyjnym pomysłom powstają niepowtarzalne delikatne i  subtelne projekty, jak i dominujące, spektakularne ozdoby. Markę Wyganowscy i najbardziej wymagających klientów łączy przede wszystkim zamiłowanie do luksusu. Ręcznie robione, niepowtarzalne wzory były nagradzane na międzynarodowych wystawach, od Nowego Jorku po Japonię i Australię. Ich prace zostały docenione w prestiżowej galerii MoMA w Nowym Jorku. W 2009 roku zostali nagrodzeni za swój naszyjnik nagrodą Visual Impact na Międzynarodowych Targach Biżuterii w Londynie. Swoją biżuterią zdobyli uznanie na konkursach i wielu wystawach, takich jak: Camelot 1111, Camelot 1115 w Krakowie, Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej Amulet w Legnicy.

Wyganowscy to polska firma rodzinna, która nieprzerwanie, od 1989 roku tworzy unikatową biżuterię. Siłą marki jest historia rodziny, w której sztuka i pasja tworzenia są obecne od zawsze. Jan Jakub Wyganowski szkolił się w prestiżowej Ecole de Beaux Art w Algerze, a Alicja we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.


Biżuterię wykonują ręcznie, wyłącznie ze szlachetnych materiałów - srebra i 24-karatowego złota  z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Jej siłą jest wiedza czerpana z historii i tradycji . Nie stosują półproduktów i elementów fabrycznych, dzięki czemu ich autorskie zapięcia są praktyczne, ale pełnią też funkcję ozdobną.


Biżuteria WYGANOWSCY to pasja tworzenia, kunszt jubilerski i perfekcyjna prostota, która jest rozpoznawalna i doceniana na całym świecie.

Więcej
Sortuj wg
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów