Złote pierścionki  

Wszystkie prezentowane na stronie akcesoria wykonywane są ręcznie przez naszych doświadczonych projektantów. To właśnie dzięki starannemu wykonaniu złote pierścionki nabierają niepowtarzalnego charakteru, a ich właściciele mogą cieszyć się unikalną biżuterią okraszoną brylantami i cyrkoniami.

Przyglądając się złotej biżuterii artystycznej z naszego sklepu łatwo zauważyć ciekawe połączenia kształtów i zabawę formą. W pracowni powstał model m.in. dużego, asymetrycznego pierścionka z cyrkonią brylantem. Nie boimy się próbować na pozór ekstrawaganckich połączeń, jak otoczenie obrączki ozdobnymi elementami z czarną oksydą.

W ofercie znajdą Państwo pierścionki z brylantami i cyrkoniami. Przy realizacji artystycznych projektów kierujemy się ciekawością, nie stawiamy sobie sztywnych ram, które obowiązują w klasycznej sztuce jubilerskiej. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są dla odważnych, pewnych siebie kobiet, które nie chcą, aby złota biżuteria ustępowała ich przebojowej osobowości. Niejedna artystyczna dusza także znajdzie tu dodatki dla siebie!

Jest 40 produktów.
Sortuj wg
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów