O nas

Marka Art-Jewels to gwarancja jakości i poczucie piękna bliskie sercom tysięcy kobiet. Najważniejszymi wartościami są dla nas jakość oferowanych produktów i satysfakcja naszych Klientów. Konsekwentnie dbamy o nie -  nieustannie poszukując najpiękniejszej biżuterii, najczystszych kamieni, najlepszych prezentów dla Państwa Najbliższych!
W naszej bogatej ofercie – w której znajduje się biżuteria złota, biżuteria srebrna, biżuteria artystyczna i oryginalna biżuteria autorska od najlepszych polskich artystów - znajdziecie Państwo ekskluzywne kolekcje, zarówno dla osób ceniących elegancję i minimalizm, jak również ekstrawagancję i indywidualizm.

 

o nas Art-Jewels


Niezależnie od stylu wykonania - nasz sklep jubilerski oferuje biżuterię, którą charakteryzuje zawsze najwyższa jakość i oryginalne wzornictwo. Współpracujemy  z najlepszymi pracowniami jubilerskimi w Polsce, aby zaproponować Państwu oryginalne i niepowtarzalne modele biżuterii, wykonanej ręcznie, zawierającej unikalne połączenia  różnobarwnego złota i srebra, tytanu, skóry, a także zdobionej perłami, kryształami i kamieniami. Każdy srebrny naszyjnik, srebrny pierścionek, srebrna bransoletka i srebrne kolczyki - wykonane zostały bez pośpiechu, z wielką dbałością o detale, stanowiąc często unikalne, pojedyncze dzieła sztuki. W naszych kolekcjach znajduje się biżuteria będąca efektem kunsztownej ręcznej pracy wielu polskich artystów.
Każdy  pierścionek zaręczynowy z brylantem, oferowany przez nasz sklep z biżuterią, wykonany został ręcznie, metodą tradycyjnej sztuki jubilerskiej, a jego jakość gwarantowana jest certyfikatem jubilerskim. Także złote kolczyki i złote pierścionki dobrane zostały starannie, tak by mieli Państwo pewność, że oferowana przez nas biżuteria jest unikalna i niepowtarzalna.


 

Kontakt

 

Art-Jewels Artystyczna Pracownia Jubilerska
ul. Zdrojowa 12
57 – 320 Polanica-Zdrój
NIP: 883-170-29-09
Regon: 021002095

 

e-mail: sklep@art-jewels.pl
tel. +48 781 279 533