Nasi projektanci biżuterii

Wyjątkowość naszej biżuterii tkwi w jej pochodzeniu. Unikalne wzornictwo, bogactwo form, niepowtarzalne połączenia kolorów, a także kruszców – projektanci biżuterii dokładają wszelkich starań, by zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Wyganowscy Fine Jewellery, Szymon Skowron, Paweł Kaczyński, Jankowska Jewelley, Line Argent, Jan Lekszycki, Jacek Byczewski, Dorian Grabowski, German Kabirski – to tylko niektórzy twórcy biżuterii, których wyroby mamy zaszczyt prezentować swoim klientom. To pasjonaci piękna, kunsztownej pracy ręcznej oraz nieszablonowych rozwiązań. Dzięki współpracy z tak utalentowanymi projektantami Art-Jewels jest w stanie zaoferować Państwu światowej klasy kolekcje zarówno dla zwolenników ponadczasowej klasyki, jak i niekonwencjonalnych, ekstrawaganckich dodatków.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Best Art Jewellery (różni projektanci)

  Niezwykła biżuteria od najlepszych artystów. Wykonana z miłością i pasją, bez pośpiechu, z największą dbałością o detale. Znajdziesz tu niepowtarzalną, oryginalną biżuterię na każdą okazję - eleganckie kolekcje, będące efektem kunsztownej ręcznej pracy wielu projektantów, a także pomysły na niebanalne prezenty dla osób ceniących urok rękodzieła i staranny dobór tylko szlachetnych kruszców, kamieni oraz perfekcyjne wykonanie.

 • AG DESIGN Andrzej Głodowski

  Andrzej Głodowski Od 1998 roku tworzy biżuterię artystyczną, łącząc srebro z tytanem, skórą oraz stalą i brązem. Jego prace wyróżniają się starannym wykonaniem oraz unikalnym wzornictwem, zgodnym z obecnymi trendami. Jego inspiracja wypływa wprost z natury - w jego twórczości odnajdziemy jakby zaklęte w srebrze soczyste słoneczniki, kolorowe motyle, migocące blaskiem ważki, złociste kłosy zboża, eksplodujące feerią barw kwiaty.

 • Dallacqua

  Dall’Acqua to światowej klasy biżuteria premium o nowatorskim designie, która łączy ponadczasowe piękno i najnowsze trendy we wzornictwie jubilerskim. Biżuterię charakteryzuje jakość, na którą składa się dobór najszlachetniejszych surowców i perfekcja wykonania każdego elementu w najdrobniejszym szczególe.

 • Dorian Grabowski

  "Inżynier estetyki". Artysta plastyk, magister architektury. Członek Zarządu Związku Artystów Plastyków. Członek Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Autor współtworzący obecny świat mody i estetyki.

  Dziś Dorian Grabowski jest autorem jedynej w swoim rodzaju kolekcji biżuterii, składającej się z ogromnej ilości unikatów, gdzie pojedynczy przedmiot nigdy się nie powtarza.

 • German Kabirski

  Pochodzi z Republiki Dagestanu. Jest reprezentantem starożytnej, bardzo nielicznej, kaukaskiej  grupy etnicznej Lezghin. Dzięki absolutnie niekonwencjonalnej formie tworzenia, jego prace zachwycają cały świat. Jest częstym gościem wielu międzynarodowych wystaw i laureatem licznych nagród projektowych. Ludzie, którzy kupują jego biżuterię pochodzą z całego świata - Australia, Stany Zjednoczone, Niemcy, Polska, Rosja, Włochy, Hiszpania, Kanada, Wielka Brytania, Japonia, Tajlandia. A lista ta stale rośnie.   

 • Jan Lekszycki

  Tworzenie biżuterii to sztuka. Tworzenie biżuterii nieprzeciętnej - to magia. To sekret i precyzja. Dbałość o detale i pomysły.

  Jan Lekszycki - autor biżuterii artystycznej ze srebra i kamieni - wyjątkowej i tworzonej z pasją. Zachwycające połączenia srebrnych tekstur ze złotymi powierzchniami pełnymi blasku, zdobionymi naturalnymi kamieniami oraz niebanalne, zaskakujące pomysły - to znak rozpoznawczy autora.

 • Jankowska Jewellery

  Ewa Jankowska, artystka pochodząca z Opola, od 2006 roku tworzy biżuterię unikalną, autorską metodą. Faktura jej naszyjników, bransoletek i kolczyków, iskrząca się niczym setki diamentów, to efekt kunsztownej ręcznej pracy, wykonywanej powoli, zapominaną dziś techniką dziewiarstwa.

 • Line Argent

  Hiszpańska marka srebrnej biżuterii, z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji, obecna dziś w najlepszych sklepach jubilerskich w Hiszpanii, Europie i Ameryce. Katalońska firma jubilerska oferuje świeże i elektryzujące kolekcje, zaprojektowane w srebrze, dla pewnych siebie, inteligentnych kobiet z dużymi  aspiracjami, które pragną wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.

 • Paweł Kaczyński

  Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich projektantów biżuterii. Tworzy unikatowe obiekty inspirowane naturą, ze srebra i siatki wykonanej ze stali szlachetnej. Jego kolekcje są wynikiem wielu poszukiwań nowych form wyrazu w biżuterii jako wyjątkowej dziedziny sztuki.
  Jego prace prezentowane były na ponad stu wystawach, w wielu galeriach w Polsce i na świecie. Jego biżuteria znajduje się w polskich i zagranicznych muzeach, a także wielu prywatnych kolekcjach.

 • Szymon Skowron

  Biżuteria autora od lat zachwyca jakością i cieszy się zaufaniem klientów. Dzięki doświadczeniu i wyobraźni kreuje i tworzy z surowego twardego kruszcu biżuterię, która zaskakuje stylem i zachwyca precyzją wykonania. Certyfikowany Ekspert Diamentów HRD Antwerpia, Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich.

 • Wyganowscy Fine Jewellery

  Oryginalna biżuteria Wyganowscy dedykowana jest nowoczesnym kobietom, ceniącym klasykę i elegancki styl, ale także oryginalne i ponadczasowe wzory. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacyjnym pomysłom powstają niepowtarzalne delikatne i  subtelne projekty, jak i dominujące, spektakularne ozdoby. Markę Wyganowscy i najbardziej wymagających klientów łączy przede wszystkim zamiłowanie do luksusu. Ręcznie robione, niepowtarzalne wzory były nagradzane na międzynarodowych wystawach, od Nowego Jorku po Japonię i Australię. Ich prace zostały docenione w prestiżowej galerii MoMA w Nowym Jorku. W 2009 roku zostali nagrodzeni za swój naszyjnik nagrodą Visual Impact na Międzynarodowych Targach Biżuterii w Londynie. Swoją biżuterią zdobyli uznanie na konkursach i wielu wystawach, takich jak: Camelot 1111, Camelot 1115 w Krakowie, Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej Amulet w Legnicy.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów