Autorskie zawieszki ze srebra  

Modne, a zarazem ponadczasowe srebrne zawieszki już od kilku sezonów uznawane są za prawdziwy hit rynku jubilerskiego. Duży wpływ na wspomniany fakt wywiera ich uniwersalny charakter. Opisywany rodzaj ozdób z powodzeniem może pełnić rolę stylowego dodatku do łańcuszka, bransoletki, a nawet breloczka. Oczywiście są one również – a może właśnie przede wszystkim – modnym dodatkiem do codziennej bądź też wyjściowej stylizacji. Na stronach naszego sklepu znajdziesz autorskie zawieszki ze srebra, które wyróżnia przede wszystkim ich oryginalny, nietuzinkowy styl. Każdy z dostępnych wisiorków odznacza się doskonałą jakością wykonania tym samym przywodząc na myśl miniaturowe dzieło sztuki.

Warto dodać, że srebrne zawieszki dostępne na Art Jewels nierzadko mogą być uznawane za luźne nawiązanie do największych dzieł kultury i sztuki. Na przykład wisior Wilk często kojarzony jest z symboliką kultowego już Wiedźmina, natomiast niezwykle oryginalna Ośmiornica – ze słynnym bóstwem z kręgu mitów stworzonych przez H.P. Lovecrafta.

Nieszablonowe, autorskie wisiorki są sposobem na wyrażenie cenionych przez siebie wartości czy nawet własnych pragnień. Przykładowo Hana – czyli ręcznie wykonana zawieszka ze srebra i złoconego brązu - pochodząca z autorskiej kolekcji Kobiety Świata, stanowi symbol szczęścia, gdyż imię Hana oznacza właśnie szczęście. Innym, równie dobrym przykładem może być wisior Ważka. Owad ten uznawany jest bowiem za symbol nieskończoności, nieśmiertelności i odnowy. Stanowi on również swego rodzaju kwintesencję zmiany i energii życiowej.

Opisywany, autorski rodzaj ozdób może również posłużyć do wyrażenia uczuć, a nawet złożenia swego rodzaju życzeń. Pragniesz wyrazić swoją miłość i podkreślić znaczenie tego uczucia? W takim przypadku idealnym wyborem może okazać się wyjątkowy wisiorek Miłorząb - oznaczający miłości oraz długowieczność – lub też Storczyk, będący symbolem gorącego uczucia i piękna. A może chcesz zaznaczyć wyjątkowość ukochanej partnerki? Jeśli tak, zdecyduj się na ręcznie wykonany wisior Niebieska Koronka, który powstał w jednym jedynym egzemplarzu i jest tak samo unikatowy jak bliska twemu sercu osoba.

Jest 54 produktów.
Sortuj wg
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów