Jakie są koszty wysyłki ?Pocztex Kurier48 ( po przedpłacie) – przesyłka gratis na terenie Polski!

Pocztex Kurier48 (płatność przy odbiorze) – 12.90 zł

Przesyłka kurierska UPS (po przedpłacie) – 19.90 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa UPS (płatność przy odbiorze) – 24.90 zł

Global Expres - przesyłki zagraniczne (po przedpłacie) - 55,00 zł

 

Pocztex Kurier48 – to usługa kurierska Poczty Polskiej. Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania (48 godzin), od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Poczta Polska deklaruje, że 75% przesyłek dostarczana jest już pierwszego dnia po nadaniu. Kurier może skorzystać z numeru telefonu adresata, podanego na liście przewozowym, jednakże Poczta Polska zastrzega, iż kurierzy nie mają takiego obowiązku. W przypadku nieobecności adresata pod wskazanym adresem, kurier zostawia awizo i przesyłka czeka na odbiór w najbliższej placówce Poczty Polskiej.

 

Przesyłka kurierska UPS - przesyłkę dostarczy firma kurierska UPS - największa firma przewozowa na świecie oraz lider w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych, jedyna firma kurierska w Polsce, która regulaminowo dostarcza biżuterię!Czas dostawy to 24 godziny od momentu nadania w dni robocze. Kurierzy prawie zawsze dzwonią ustalając termin doręczenia. 

 

W jakich godzinach kurier dostarczy przesyłkę ?


Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze w godzinach: 8:00 - 18:00. Niestety nie możemy sugerować dokładnej godziny dostawy – wszystko zależy od miejsca dostawy oraz indywidualnego planu jazdy spedytora, a czasami także warunków pogodowych.

Czy kurier zadzwoni przed próbą dostarczenia przesyłki ?


Większość kurierów telefonuje do adresatów - w tym celu zawsze prosimy Państwa o podanie numeru telefonu, który umieszczamy na etykiecie przewozowej - ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku.

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie do krajów UE za pośrednictwem Poczty Polskiej Global Expres, po dokonaniu przedpłaty. Koszt wysyłki i ubezpieczenia wynosi zawsze jedynie 55,00 PLN i doliczany jest do zamówienia.