Marki Jest 10 marek

Nasi projektanci biżuterii

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Best Art Jewellery (różni projektanci)

  Niezwykła biżuteria od najlepszych artystów. Wykonana z miłością i pasją, bez pośpiechu, z największą dbałością o detale. Znajdziesz tu niepowtarzalną, oryginalną biżuterię na każdą okazję - eleganckie kolekcje, będące efektem kunsztownej ręcznej pracy wielu projektantów, a także pomysły na niebanalne prezenty dla osób ceniących urok rękodzieła i staranny dobór tylko szlachetnych kruszców, kamieni oraz perfekcyjne wykonanie.

 • AG DESIGN Andrzej Głodowski

  Andrzej Głodowski Od 1998 roku tworzy biżuterię artystyczną, łącząc srebro z tytanem, skórą oraz stalą i brązem. Jego prace wyróżniają się starannym wykonaniem oraz unikalnym wzornictwem, zgodnym z obecnymi trendami. Jego inspiracja wypływa wprost z natury - w jego twórczości odnajdziemy jakby zaklęte w srebrze soczyste słoneczniki, kolorowe motyle, migocące blaskiem ważki, złociste kłosy zboża, eksplodujące feerią barw kwiaty.

 • Dorian Grabowski

  "Inżynier estetyki". Artysta plastyk, magister architektury. Członek Zarządu Związku Artystów Plastyków. Członek Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Autor współtworzący obecny świat mody i estetyki.

  Twórczością Doriana Grabowskiego rządzi czytelny i rozpoznawalny system budowania estetyki. Powstawał on przez ostatnie 30 lat dzięki doskonaleniu dla potrzeb tworzenia biżuterii,  innowacyjnych technologii z zakresu metalurgii i elektrotechniki.

  Dziś Dorian Grabowski jest autorem jedynej w swoim rodzaju kolekcji biżuterii, składającej się z ogromnej ilości unikatów, gdzie pojedynczy przedmiot nigdy się nie powtarza.

 • German Kabirski

  Pochodzi z Republiki Dagestanu. Jest reprezentantem starożytnej, bardzo nielicznej, kaukaskiej  grupy etnicznej Lezghin. Dzięki absolutnie niekonwencjonalnej formie tworzenia, jego prace zachwycają cały świat. Jest częstym gościem wielu międzynarodowych wystaw i laureatem licznych nagród projektowych. Ludzie, którzy kupują jego biżuterię pochodzą z całego świata - Australia, Stany Zjednoczone, Niemcy, Polska, Rosja, Włochy, Hiszpania, Kanada, Wielka Brytania, Japonia, Tajlandia. A lista ta stale rośnie.

  Inspiracja artysty wynika wprost z pierwotnej idei tworzenia, bez oglądania się na tradycyjne formy i style. "Chropowata" i "pomarszczona" sztuka Kabirskiego odrzuca konwencjonalne metody produkcji biżuterii, wyłaniając się jakby wprost z powietrza, gliny, morskiej fali.

   

 • Jan Lekszycki

  Tworzenie biżuterii to sztuka. Tworzenie biżuterii nieprzeciętnej - to magia. To sekret i precyzja. Dbałość o detale i pomysły.

  Jan Lekszycki - autor biżuterii artystycznej ze srebra i kamieni - wyjątkowej i tworzonej z pasją. Zachwycające połączenia srebrnych tekstur ze złotymi powierzchniami pełnymi blasku, zdobionymi naturalnymi kamieniami oraz niebanalne, zaskakujące pomysły - to znak rozpoznawczy autora.

 • Jankowska Jewellery

  Ewa Jankowska, artystka pochodząca z Opola, od 2006 roku tworzy biżuterię unikalną, autorską metodą. Faktura jej naszyjników, bransoletek i kolczyków, iskrząca się niczym setki diamentów, to efekt kunsztownej ręcznej pracy, wykonywanej powoli, zapominaną dziś techniką dziewiarstwa. Za jej sprawą twardy metal zmienia się w miękką, lejącą się tkaninę, tworząc misterne plecionki - unikalną, oryginalną biżuterię. Wysoka jakość wyrobów gwarantują tylko szlachetne kruszce (srebro 925) i niezawodne magnesy neodymowe zastosowane w zapięciach. Biżuteria Ewy Jankowskiej jest ponadczasowa i uniwersalna  a dowodem na to są setki  zaczarowanych nią klientek w Polsce, Europie i Ameryce - od Nowego Jorku, San Francisco i Toronto po Teneryfę, Berlin, Londyn, Barcelonę, Zurych, Wiedeń i Turyn.

 • Line Argent

  Hiszpańska marka srebrnej biżuterii, z 25-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji, obecna dziś w najlepszych sklepach jubilerskich w Hiszpanii, Europie i Ameryce. Katalońska firma jubilerska oferuje świeże i elektryzujące kolekcje, zaprojektowane w srebrze, dla pewnych siebie, inteligentnych kobiet z dużymi  aspiracjami, które pragną wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.

 • Paweł Kaczyński

  Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich projektantów biżuterii. Tworzy unikatowe obiekty inspirowane naturą, ze srebra i siatki wykonanej ze stali szlachetnej. Jego kolekcje są wynikiem wielu poszukiwań nowych form wyrazu w biżuterii jako wyjątkowej dziedziny sztuki.
  Jest laureatem, a także jurorem wielu konkursów złotniczych. W 2014 roku otrzymał prestiżowe Wyróżnienie Honorowe w kategorii Projektant 25-lecia w plebiscycie "25 na 25. Biżuteria Czasu Wolności".
  Jego prace prezentowane były na ponad stu wystawach, w wielu galeriach w Polsce i na świecie. Jego biżuteria znajduje się w polskich i zagranicznych muzeach, a także wielu prywatnych kolekcjach.

 • Szymon Skowron

  Biżuteria autora od lat zachwyca jakością i cieszy sie zaufaniem klientów. Dzięki doświadczeniu i wyobraźni kreuje i tworzy z surowego twardego kruszcu biżuterię, która zaskakuje stylem i zachwyca precyzją wykonania.

  Za pośrednictwem najlepszych, tradycyjnych technik jubilerskich zmienia najmniejsze przedmioty w prawdziwe dzieła sztuki, które w zaledwie kilka chwil potrafią zawładnąć wyobraźnią kobiet.  Autor łączy srebro i złoto z najcenniejszymi kamieniami szlachetnymi pochodzącymi z całego świata. Eksperymentuje z teksturami kruszców, łącząc surowe, techniczne, nieco industrialne faktury metalu z łagodnymi, esencjonalnymi liniami inspirowanymi naturą.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów